Binance Card jehechajey 2026: viru ñemomba'e, cashback, tetã, ĩmite ha mávape oĩporã

Binance Card omba'e ojehecha hag̃ua ha'ete umi oikóva Brasil-pe, upépe ojuruja opavave Binance puruhára ojehechajeýva pe kuatiañe'ẽ ha opubliká hague ijetu'u. Ndaipóri peteĩ Binance Card global: ambue hendápe pe tarjeta ojepyso térã ojekuaa noticia rupive añoite. Nde saldo avei opyta pe exchange kustodia-pe.

POOL BTC ha'e peteĩ tenda ñemoĩporã ijeheguiete umi bitcoin mining pool ha servicio mineros oipurúva rehegua. Ore ndaha'éi Binance, ndorohupytýi tarjeta ha mba'eve ko'ápe ndaha'éi consejo de inversión. Umi papapy mbaretépe ko jehechajeýpe oúva Binance Brasil tarjeta página oficial-gui, ojehecha 2026-10-17. Heta Binance página de soporte global ndojepeʼái ore jehechaha jave, upévare ambue región-pe ja'e porã mba'e noticia añoite.

Mba'e piko Binance Card?

Binance Card ha'e peteĩ Mastercard criptomoneda-pe ojeporúva, ohepyme'ẽva umi mba'e oĩva nde Binance cuenta-pe ojemoĩ jave. Oĩ peteĩ programa tetã rupi, ndaha'éi peteĩ producto yvóra pukukue. Peteĩ versión añoite ikatúva roñemoĩ página oficial rupi ha'e Binance Brazil Card, Pomelo Instituição de Pagamento Ltda. omoĩva Mastercard licencia guýpe.

Pomelo oguereko licencia Brasil Banco Central-gui. Raẽ oñeme'ẽ tarjeta virtual, ha tarjeta física ikatu ojepyta upéi Card Dashboard-gui. Apple Pay oñeñangareko. FAQ oficial Brasil-gua opubliká 2025-09-22 ha oñembopyahu 2026-09-02.

Peteĩ tarjeta prepaga brasilero ymaguare 2023-gui, Dock omoĩva, ha'e peteĩ programa ambue. CNBC he'ie rupi, Mastercard omboyke umi tarjeta co-branded Binance ndive Argentina, Colombia, Brasil ha Bahrein-pe 2023-09-22 guive. Upévare opa jehechajey he'iva Binance Card ha'eha peteĩ producto peteĩ tabla de tarifas-pe, oñeha'ãmbaite.

Ore tabla de tarjetas ypykuépe avei oikotevẽ ñemoĩporã. Ombyaty cashback 2%-peve ha tarifa'ỹ. Brasil-pe cashback ko'ágã 3%-peve ha umi tarifa ndaha'éi cero, ko'ã sección oúva ohechauka haguéicha.

Mboy piko hepy Binance Card Brasil-pe?

Página oficial de tarifas Brasil-gua he'ie rupi, oñembopyahu 2026-06-02, ndaipóri tarifa anual ha pe tarjeta física peteĩha hepy 0 BRL, reñongatu rire 10 USDT equivalente. Pe tarjeta ohepyme'ẽ 0.9% criptomoneda ñemoambue rehe ha 1-2% moneda extranjera rehe. Mokõi retiro ATM-pe arapokõindy peteĩ ñemoĩ'ỹ, upéi peteĩ algun US$1.5.

Mba'eBinance Brazil Card
Tarifa anual0 BRL
Tarjeta física peteĩha0 BRL, oikotevẽ saldo 10 USDT equivalente
Cripto ñemoambue0.9%
Tarifa FX1-2%
ATM2 retiro ñemoĩ'ỹ arapokõindy, upéi peteĩ ha peteĩ US$1.5
Tarjeta física ñemboyke30 BRL 1 áño ryepýpe oñeme'ẽ rire, 0 BRL upe rire
Tarifa arapokõindy, ndojejapói mba'eve térã ñemyenyhẽNdojekuaaukái sitio oficial-pe (ojehecha 2026-10-17)

Tarifa local, tercero ha red, spread de conversión ha impuesto IOF avei ikatu ojeporu. Umi tarifa ndojevyiva'erã ha ñemboúvy oĩ jey BRL-pe.

Peteĩ jejoavy ojekuaa porã vaerã. Pe página de tarifas ojehechauka avei umi línea he'iva "0% FX fee" ha "0% crypto conversion fee". Oĩ umi papapy 1-2% ha 0.9% ypýpe. Ndaikatúi ja'e promoción-pa térã ambue fila, upévare jahechauka mokõive. Reconfia mboyve cero tarifa-pe, ehecha pe página nde app-pe.

Ĩmite, BRLKYC nivel 1KYC nivel 2KYC nivel 3
Gasto árape25,00025,00025,000
Gasto arapokõindýpe50,00050,000150,000
Gasto áñope200,000450,000600,000
Retiro de efectivo árape3,0005,0007,000
Retiro de efectivo arapokõindýpe25,00025,00050,000
Retiro de efectivo áñope200,000200,000200,000

ATM ojeporu ojejoko 3 retiro árape ha 30 arapokõindýpe.

Mba'éichapa omba'apo Binance Card cashback?

Brasil-pe cashback oikuaa nde gasto arapokõindýgui, ndaha'éi mboy BNB reguereko. 2026-06-01 guive umi tasa ha'e 1.5% 500 BRL guýpe, 2% 500-gui 5,000 BRL peve, ha 3% 5,000 BRL ári, ĩmite 500 BRL arapokõindýpe. Pe nivel oñepyrũ jey arapokõindy ha'e ha pe tasa reguahẽva ojeporu opa gasto upe arapokõindýpe.

Gasto arapokõindy2026-05-31 peve2026-06-01 guive
500 BRL guýpe1.0%1.5%
500-2,500 BRL1.5%2.0%
2,500-5,000 BRL2.0%2.0%
5,000 BRL ha hetave3.0%3.0%
Ĩmite arapokõindy250 BRL500 BRL

Cashback ojepaga BRL-pe arapokõindy oúvape 10 peve. Oho vaʼekue Funds Wallet-pe, ha 2026-09-29 guive oho Spot cuenta-pe. Reñemboúvy ramo peteĩ jejoko, cashback ojegueraha jey.

Algunos gasto ndohupytýi mba'eve. Pe lista oficial omboyke: retiro ATM ha adelanto de efectivo, pago instituciones financieras-pe, ojoguáva jehepyme'ẽ, corredor ha plataforma de inversión, pago gobierno-pe, impuesto, multa ha costo de juzgado, juego de azar, ha gasto saldo BRL-gui. Lista completa de categoría de comercio ndojekuaaukái sitio oficial-pe (ojehecha 2026-10-17).

Eipe'a pe tarifa de conversión 0.9% nivel mbyte 2%-gui ha opyta 1.1% cerca, ore cuenta rupi. Pe resultado oñemoambue umi línea 0% página de tarifas-pe oje'e nderehe. Ore calculadora de cashback tarjeta cripto-pe ojapo nde papapy.

Oĩ ambue esquema ojeporúva, ha ndaikatúi roñemoĩ. Material ymaguare he'i 0.1%-gui 8%-peve BNB-pe, nde BNB reguerekoháre oikuaa, ha upe página oñehundi. Noticia tarjeta CIS rehegua he'i 2%-peve ĩmite $22.59 arapokõindýpe. Programa regional iñambuéva, upévare eipapa ko'ã ojehechajeýva'ỹ.

Teléfono inteligente app de tarjeta cripto-pe ohechaukáva peteĩ tarjeta virtual
Teléfono inteligente app de tarjeta cripto-pe ohechaukáva peteĩ tarjeta virtual

Mba'éichapa pe tarjeta ohepyme'ẽ cripto-pe?

Pe tarjeta omoambue cripto jejoguahápe. Brasil programa-pe reñemoĩ prioridad de pago: mínimo 3 ha máximo 12 criptomoneda, nde eiporavo hag̃ua orden-pe. Viru oĩva'erã Funding Wallet-pe, térã Spot-pe reñemboheko ramo. Peteĩ préstamo opcional tasa flexible, USDT por defecto, reheja eñemboguata prestado ndererekoi jave.

Lista completa de activo oñeñangarekóva ndaipóri FAQ-pe. Noticia he'i USDT, USDC, FDUSD, BNB, BTC, ETH, SOL, ADA, LINK ha XRP, ha upéva ndojehechajeýi oficialmente. Ehecha lista de activos nde app-pe ereplanea mboyve peteĩ moneda ojehaíva rehe.

Mávape piko Binance Card, ha mávape ndaha'éi?

Oĩporã Brasil-pe oikóvape, ojogueraháva ko'ágã Binance-pe viru, oipasáva verificación de ID ha oipotáva Mastercard Apple Pay ndive. Ndaha'éi oĩporã Brasil rehegua'ỹvape oha'arõva umi mba'e peteĩchaguáva, ndaipotáva autocustodia, térã ndohayhúiva umi nivel de cashback oñemoambue peteĩ jey 2026-pe.

Pe tarjeta oĩporã nderehe reike ramo:

  • reikóva Brasil-pe ha reguereko Binance cuenta ID verificado ndive;
  • regasta hetave 500 BRL arapokõindýpe, upépe pe tasa oho 1.5%-gui 2% térã 3%-pe;
  • reipota tarjeta virtual ha física mokõi retiro ATM ñemoĩ'ỹ arapokõindýpe.

Ehekávo ambue reike ramo:

  • reikóva Brasil rehegua'ỹ ha reikotevẽ término oficial ojehechajeýva;
  • reipota emboyke exchange kustodia;
  • replanea regasta hetave umi categoría ojeboykéva, impuesto térã corredor.

Umi minero ikotevẽ tarjeta ñembohasa pool-gui pago peteĩ parte-pe añoite. Embojoja mboyve tarifa de tarjeta, ehecha mboy ohupyty nde hardware calculadora de minería-pe.

Oĩ piko Binance Card nde retãme?

Brasil ha'e peteĩ tetã añoite roñemoĩ ikatúva peteĩ Binance Card oikoveva página oficial-pe. Pe tarjeta ojuruja opavave Binance puruhára pyahu ha ymaguare upépe oikóvape oipasáva verificación de ID, ha ndaipóri lista de espera ojeheʼáva. Opa ambue región-pe pe tarjeta oikuaa tetã rehe, ha pe roiko hague ha'e noticia térã historia.

Rusia. Binance ovende hembiapo ruso CommEX-pe septiembre 2023-pe, ha ndajuhúi evidencia Binance Card Rusia-pe. Ndojekuaaukái sitio oficial-pe (ojehecha 2026-10-17). Peteĩ sitio calidad'ỹ omoĩ Rusia ha Bielorrusia, ha'e jepe apoyo oficial'ỹ, upévare ndajaheʼái.

CIS. Cryptopolitan oikuaauka 2026-02-13-pe Binance ha Mastercard oplanea tarjeta cripto algunas jurisdicción CIS-pe, explícitamente Armenia, ha ñemyenyhẽ Uzbekistán-pe Humo rupi ha Kazajstán-pe tenge-pe. Coinalertnews, upe árape voi, he'i Armenia ha Kazajstán, Moldavia ha Kirguistán "posible" añoite. Binance Kazajstán-pe entidad, BN KZ Technologies, oguereko licencia AFSA, ha'e jepe ndajuhúi página de tarjeta. Eipapa CIS noticia ramo, ndaha'éi producto oñepyrũva.

América Latina Brasil rire. Mastercard omboyke tarjeta co-branded Argentina ha Colombia-pe 2023-pe. Ndajuhúi señal oficial peteĩ tarjeta argentina ko'ágãguáva. Upéva ojoavy "LATAM" etiqueta ore tabla ypykuépe, ha jañemoĩporã.

Europa ha Reino Unido. Programa Visa débito EEA-gua, Contis omoĩva, oñemboty 2023-12-20-pe Binance mba'e anuncio Binance Square-pe he'ie rupi. FAQ oficial ndaipóri. Reino Unido, Perú, Australia, Nueva Zelanda ha ambue-pe, estado ndojekuaaukái sitio oficial-pe (ojehecha 2026-10-17).

Brasil-pe reikotevẽ verificación de ID cédula nacional, licencia de conducir, pasaporte térã permiso de residencia ndive. Nde ĩmite oikuaa nde nivel KYC rehe, 1-gui 3-peve.

Mba'éichapa seguro Binance Card?

Pe tarjeta ohepyme'ẽ nde Binance saldo Funding térã Spot-gui, upévare viru oĩ exchange kustodia-pe ha reguereko riesgo de contraparte Binance rehe. Fondo SAFU oguereko US$1 mil millones cerca Binance FAQ he'ie rupi, ha'e jepe Binance oguereko avei historia regulatoria tuichaitereíva Estados Unidos-pe.

Binance FAQ fondo SAFU rehegua, opubliká 2024-08-08 ha oñembopyahu 2026-02-02, he'i pe fondo oguereko US$1 mil millones cerca ha oñembojoja jey $1 mil millones-pe opa jave $800 millones guýpe BTC jehepy rupi. Ha'e fondo de emergencia, ndaha'éi seguro de depósito.

2023-11-21-pe Binance ohechauka culpable umi cargo-pe, ojejapo Bank Secrecy Act ñemoĩ'ỹ, transmisión de dinero licencia'ỹ ha IEEPA ñemoĩ'ỹ. Fuente secundaria omoĩ total $4.3 mil millones cerca. Hembiapo ypykue Changpeng Zhao avei ohechauka culpable ha oheja CEO, US Departamento de Justicia galería de prensa he'ie rupi.

2026-04-17-pe Senador Blumenthal omondo peteĩ kuatia DOJ ha FinCEN-pe monitoreo ha informe problema de sanción Irán ndive ojoajúva rehegua, Fortune he'ie rupi. Ndajuhúi multa pyahu ojehechajeýva 2026-pe.

Binance prueba de reservas página ojepe'a fecha de auditoría ha papapy'ỹ. Ohechauka añoite exchange oguereko umi activo usuario-gua 1:1. Ndajapesaʼỹi dato de reclamo, upévare ndajaheʼái mba'eve cuenta ñemboty rehe. Soporte ha'e chat 24 hora.

Mba'éichapa ojehupyty Binance Card Brasil-pe?

Umi paso fuente ndive oñemoĩ Brasil-pe añoite. Ambue región-pe pe proceso ndojekuaaukái sitio oficial-pe (ojehecha 2026-10-17).

  1. Eñemboheraguapy peteĩ Binance cuenta ha emohu'ã verificación de identidad.
  2. Ejerure pe tarjeta app-pe guía "How to request my Binance Card Brasil" rupi.
  3. Raẽ oñeme'ẽ peteĩ tarjeta virtual.
  4. Tarjeta física-rã, eñemoĩ Card Dashboard-gui 10 USDT equivalente mínimo Spot, Funding ha Flexible Earn-pe. Pe entrega ogueraha 14 ára peve FAQ portugués he'ie rupi.
Ohepyme'ẽ tarjeta rupi terminal sin contacto-pe peteĩ recepción hesakã-pe
Ohepyme'ẽ tarjeta rupi terminal sin contacto-pe peteĩ recepción hesakã-pe

Reguerekóiramo gueteri cuenta, ikatu reñemboheraguapy Binance-pe ha rehecha mba'e tarjeta, oĩramo, ofrece nde retã. Tarjeta ñemoĩ ojapo piko recompensa de referido ndojekuaaukái sitio oficial-pe (ojehecha 2026-10-17). Exchange rehegua, ehecha ore Binance Pool jehechajey.

Mba'e riesgo piko oguereko Binance Card?

  • Región ñemboty. Ndaipóri tarjeta global, ha lista de tetã omomichĩ ymave, 2023-pe.
  • Exchange kustodia. Saldo opyta Binance-pe, ha fondo SAFU ndaha'éi seguro de depósito.
  • Cashback oñemoambuéva. Umi nivel oñemoambue 2026-06-01-pe, ha umi esquema ymaguare ojeporúva ojoavy pe ko'ágãgui.
  • Tarifa iñambuéva página rupi. Pe página de tarifas Brasil-gua ohechauka umi línea 0% ha 0.9% térã 1-2% mokõive.
  • Historia regulatoria. Pe culpable 2023 US-pe ha pe escrutinio político 2026-pe.

Mba'éichapa Binance Card ojojogua Crypto.com, Bybit ha RedotPay ndive?

Binance ofrece umi término publicado hesakãvéva Brasil-pe añoite, cashback 3%-peve BRL-pe. Crypto.com ohepyme'ẽ 4.5%-peve CRO-pe ha oikotevẽ bloqueo CRO tuicháva. Bybit ohepyme'ẽ 2%-gui 10%-peve ĩmite arapokõindy ndive. RedotPay ndoguerekói tarifa arapokõindy ha'e jepe ohepyme'ẽ 3% tarjeta ñemyenyhẽ rehe. Eiporavo raẽ tetã rupi.

CaracterísticaBinance Brazil CardCrypto.com Visa (EE.UU. rehegua'ỹ)Bybit CardRedotPay
Cashback1.5%, 2%, 3% BRL-pe1.5%-gui 4.5%-peve CRO-pe2%-gui 10%-peve, ĩmite arapokõindy $5-gui $600-peveNdojehecháiva ko'ápe
Tarifa de tarjeta0 BRL anualMidnight Blue ñemoĩ'ỹ, Ruby Steel $4.99 arapokõindýpeNdojehecháiva ko'ápeVirtual $10, física $100
Tarifa arapokõindyNdojekuaaukáiNivel rehe oikuaaNdojehecháiva ko'ápeMba'eve
Tarifa FX1-2%Ndojekuaaukái upe página-peNdojehecháiva ko'ápe1.2%
ÑemyenyhẽNdojekuaaukáiNdojekuaaukái upe página-peNdojehecháiva ko'ápe3%, mínimo $1
DisponibilidadBrasilEE.UU. rehegua'ỹEhecha tetã rupiEhecha tetã rupi

Crypto.com-pe, Ruby Steel hepy $4.99 arapokõindýpe, $49.90 áñope térã bloqueo CRO $500 12 arapokõindýpe, 1.5% $750-peve arapokõindýpe. Jade ha Indigo hepy $29.99 arapokõindýpe térã bloqueo $5,000 2.5%-rã. Nivel yvateve oikotevẽ bloqueo CRO $50,000 3.5%-rã ha $500,000 4.5%-rã. Asignación ATM ñemoĩ'ỹ oho $200-gui $1,000-peve arapokõindýpe nivel rehe. EE.UU.-pe pe tarjeta ha'e tarjeta de crédito Comenity Capital Bank omoĩva.

Bybit cashback omboyke retiro ATM página de recompensas he'ie rupi. Ndajuhúi itabla de tarifas, upévare ndajacitái tarifa Bybit-gua ko'ápe. Ambue exchange tarjeta ehecha hag̃ua en detalle, ehecha ore MEXC Card jehechajey.

FAQ

Oĩ piko Binance Card Rusia-pe?

Ndajuhúi evidencia. Binance ovende hembiapo ruso CommEX-pe septiembre 2023-pe, ha estado ndojekuaaukái sitio oficial-pe (ojehecha 2026-10-17).

Mboy cashback piko ohepyme'ẽ Binance Card?

Brasil-pe, 2026-06-01 guive, 1.5% 500 BRL guýpe arapokõindýpe, 2% 500-gui 5,000 BRL peve ha 3% upe ári, ĩmite 500 BRL. Ambue región ndojehechajeýi.

Ñemoĩ'ỹ piko Binance Card?

Brasil-pe tarifa anual 0 BRL ha tarjeta física peteĩha ñemoĩ'ỹ saldo 10 USDT ndive. Conversión hepy 0.9% ha FX 1-2%, ha'e jepe pe página ohechauka avei línea 0%.

Ikatu piko aipuru Binance Card Argentina térã Kazajstán-pe?

Ndaikatúi roñemoĩ. Mastercard omboyke tarjeta co-branded argentina 2023-pe, ha Kazajstán ojehecha noticia febrero 2026-gua añoite.

Asegurado piko che saldo?

Nahániri. Viru opyta Binance kustodia-pe. Fondo SAFU US$1 mil millones cerca ha'e reserva de emergencia, ndaha'éi seguro de depósito.

Binance Card oñeñangareko piko Apple Pay-re?

Brasil-pe, héẽ. Ambue región ndojekuaaukái sitio oficial-pe (ojehecha 2026-10-17).

Omba'e piko Binance Card 2026-pe?

Peteĩ Binance puruhára verificado Brasil-pe-rã, pe tarjeta ha'e peteĩ Mastercard razonable cashback 1.5%-gui 3%-peve BRL-pe, tarifa anual'ỹ ha mokõi retiro ATM ñemoĩ'ỹ arapokõindýpe. Opa ambue hendápe pe respuesta honesta ha'e pe tarjeta oikuaa nde tetã rehe, ha ndaikatúi roñemoĩ oferta ko'ágãguáva. Kustodia ha historia regulatoria opyta costo ramo.

Reikóva Brasil-pe, eipe'a peteĩ Binance cuenta, emohu'ã verificación de ID, ha embojoja pe página de tarifas nde app-pe umi papapy yvatégui reñemyenyhẽ mboyve pe tarjeta. Reikóva ambue hendápe, ehecha raẽ pe tarjeta página nde retãgua.

Ko artículo oguereko peteĩ link de referido: ikatu roñemoĩ recompensa reñemboheraguapy ramo upe rupi. Upéva nomoambuéi umi papapy térã conclusión.